Makaleler

Metal Etiket

Metal Etiket
Bilgilendirme ve Yerinde İşaretlemede Sıradışı Dayanıklılık
Metal etiket; sağlamlık, dayanıklılık gerektiren bir çok alanda iç ve dış mekanlarda ilk tercih sebebidir.
Canis Etiket ve Baskı Sistemleri olarak, ürün/cihaz etiketi ve değişken bilgi etiketi olarak basılı veri içeren ve üzerine veri girilebilecek boş metal etiketler üretmekteyiz. Bu ürünler her türlü ürün/cihaz etiketleme konusunda ideal kullanıma sahiptirler. Çünkü Savunma, Tarım, İnşaat, Gıda, Endüstri, Denizcilik, Askeri, Ulaşım, Enerji ve daha birçok alanda talep edilen özellikleri karşılamaktadırlar.
Neden Canis Etiket’in Metal Etiketleri ve Cihaz Kimlik

Devamını Oku »

Endüstriyel Etiketleme Neden Önemlidir?

Endüstriyel etiketleme her türlü hizmet alanında, birçok farklı sebepten ötürü kullanılmakta olup, son derece önemli bir faaliyettir. Örneğin, güvenliğin artırılmasına destek olduğu kadar, organizasyon ve hatta verimliliğin de artmasını sağlar. Doğru etiketleme, ilgili faaliyet alanının ölçülebilir her aşamasında fayda sağlar. Kurumunuzda henüz etkin bir etiketleme girişiminiz olmadıysa, aşağıdaki 10 maddeyi inceleyerek konunun önemi hakkında fikir edinebilirsiniz.

Devamını Oku »

UV Baskı Nedir?

UV curing tekniği (fotokimyasal kurutma prosesi) ilk olarak manikürde kullanılan ojelerin hızlı bir şekilde kurutulması amacıyla ortaya atılmıştır. Fakat daha sonra sinyal sistem broşürlerinden bira şişelerine kadar tüm baskı endüstrisinde kullanılmaya başlanmıştır. Proses, geleneksel baskı ile aynıdır, tek fark kullanılan mürekkep ve kurutma prosesidir. Tabi bu yöntem kullanılarak yapılan baskılarda üretilen işlerde de bu farkı görmek mümkündür.

Devamını Oku »

Mimik Diyagram

Şase-Ürün Etiketleri

Uyarı-Güvenlik Etiketleri