Hakkımızda

2014 yılında faaliyete başlayan CANİS ETİKET, kurulduğu günden itibaren Türkiye genelindeki müşterilerinin ihtiyaçlarına tecrübeli personeli ile yüksek kalite standardında hizmet vermektedir.

Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve sektörde yapılması zor birçok işe çözüm üretme becerisi sayesinde kısa sürede etiket sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Temel ilkemiz daima en iyi kaliteyi ve hizmeti müşterilerine en uygun fiyata sunmaktır.

Endüstriyel etiket konusunda üretim yapan firmamız; Uyarı İkaz Levhaları, Braille (Görme Engelli) Alfabesi, Folyo Baskı, Kesim ve Kaplama, Asansör ve Şase Etiketleri, Sticker, UV-ECO Solvent Baskı, Branda, Canvas, Roll UP, Poster, Reflektif Malzeme, PVC Baskı, Metal/Alüminyum vb Sert Zemin Baskıları, Promosyon Ürünleri, Kartivizit, Davetiye, Sertifika, Katalog, Ciltleme Çeşitleri ve bu alanda oluşabilecek tüm ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü üretmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için makine parkurumuza eklediğimiz Mimaki JFX 1631 ile 160 cm X 310 cm ebatlarına kadar baskı çözümleri üreterek sizlerin de işinize değer katıyoruz.

Mimaki’nin sert zeminler için özel olarak geliştirdiği LH100 UV boyaları, tiner, alkol gibi birçok kimyasala dayanıklıdır. Bu boyalar ile yağ, pas ve kirden etkilenmeyen alüminyum, pvc, metal etiketler üretebilirsiniz. Mimaki, bu özelliği sayesinde endüstriyel etiket üretiminde Türkiye’nin en çok tercih edilen markası haline gelmiştir.

Bizi Tercih Edenler

Canis Etiket ve Baskı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı

Timko İşyerleri Sitesi B Blok 20B/7

Yenimahalle / ANKARA

Tel: 0 (312) 3957071 Faks: 0 (312) 3957792

Eposta: canis@canisetiket.com.tr Web: www.canisetiket.com.tr

Mimik Diyagram

Şase-Ürün Etiketleri

Uyarı-Güvenlik Etiketleri